Spisak prijavljenih za akcije

Trenutni spiskovi prijavljenih učesnika za naredne akcije:

Spisak učesnika akcije Svrljiške planine i Niševačka klisura 22-23. maja 2021. godine
Spisak učesnika akcije Svrljiške planine   
Red. br. učesnikuplata
1Vukmanov Dejan
2Milenković Željko064-175-99563000
3Fa Robert060-077-99135800
4Andrić Goran064-148-52975800
5Bašić P. Jugoslav060-130-48663000
6Stantić Kristina063-506-894
7Đorđevski Adrien063-164-80283000
8Đorđevski Igne063-333-1343000
9Mesaroš Jelena064-933-3163
10Todić Ruža064-236-19855800
11Marjanov Milenko063-529-6223000
12Bartuc Jozefina062-199-56603000
13Milenković Mila064-152-72975800
14Šupić Momir063-889-63413000
15Vukmanov Zoran060-322-1215
16Simić Milijana064-109-6132
17Nagy Atila064-161-06725800
18Bognar Beata063-774-6209
19Knežević Marija064-235-5295
20Spasenić Goran064-863-66473000
Spisak učesnika akcije RAVNIČARENJE 29. maja 2021. godine
ažuriran spisak 18.05.2021. u 08.30 h
Ravničarenje 29. maj   
red. br.učesnikuplatanapomena
1Vukmanov Zoran
2Ahmetović Dervo
3Avakumović Julija
4Baćović Krsto
5Baćović Oleg
6Barišić Galina
7Buljovčić Martina
8Bunić Ostoja
9Bunić Stefan
10Čeke Melinda
11Čučković Ivana
12Daničić Ruža
13Erkić Jolanka
14Fifa Snežana
15Ilić Ljiljana
16Ivić Dora
17Janković Lela
18Jovanović Tamara
19Kajić Đ. Iboja
20Kajić Ervin
21Kanjo Karolj
22Kokić Sonja
23Konjević Ildika
24Konjević Slobodan
25Krstić Danka
26Kukić Gordana
27Lulić Olivera
28Majkić Radmila
29Maravić Dragica
30Maravić Milan
31Matušić Irena
32Mihaljković Nena
33Milanković Janja
34Milenković Željko
35Mitrić Pero
36Nađ Atila
37Nikolić Slavica
38Pap Dragica
39Peić Sofija
40Popović Kata
41Prćić Natalija
42Prćić Ružica
43Rašuo Slavica
44Ševčić Slavica
45Todić Marina
46Todić Ruža
47Tot Marta
48Tot Zoltan
49Tričković Sandra
50Turzai Jožef
51Turzai Piroška
52Ugren Nada
53Vahtler Ljubica
54Vajcenfeld Ivan
55Valašek Magdalena
56Važić Andrea
57Vukomanović Biljana
58Zavišić Nebojša
Spisak prijavljenih učesnika akcije Durmitor 18-23. jul 2021. godine
Spisak ažuriran 28.04.2021. u 15.30 h
Durmitor   
r.br.učesnikuplatanapomena
1Knežević Marija
2Balać Milorad
3Vukmanov Zoran
4Todorović Dragan
5Todić Marina1200izv. br. 49/05.03.
1200izv. br. 72/04.04.
6Tonković Angela1200gotovina 20.02.
1200gotovina 06.04.
7Manić Ivan2000izv. br. 51/09.03.
2000izv. br. 36/17.02.
2000izv. br. 77/09.04.
8Tonković Darko1200gotovina 20.02.
1200gotovina 06.04.
9Todić Ruža1200izv. br. 49/05.03.
1200izv. br. 72/04.04.
10Todorić Radmila
11Ilić Ljiljana1200gotovina 07.03.
12Hajduković Marina
13Terzin Siniša
14Đorđevski Adrien2400izv. br. 81/13.04.
15Tot Zoltan
16Šoš Hedvig2400gotovina 14.03.
2000gotovina 24.04.
17Bašić P. Jugoslav5800gotovina 30.03.
18Stantić Kristina2400gotovina 10.04.
19Maravić Dragica
20Tot Marta
21Maravić Milan
22Konjević Ildika
23Konjević Slobodan
24Jovanović Tamara1200izv. br. 46/02.03.
2400izv. br. 73/05.04.
25Marjanov Milenko
26Šupić Momir
27Marković Viktorija
28Ševčić Slavica
29Baćović Krsto1200izv. br. 49/05.03.
1200izv. br. 74/06.04.
30Almaši Ilona1200gotovina 18.02.
1500gotovina 24.04.
31Milašin Ljubica1200gotovina 20.03.
32Nikolić Ognjenka
60 e
33Ilić Dejan
34Vojnić Z. Valeria
35Vukomanović Biljana
36Mesaroš Jelena2000gotovina 20.03.
37Bartuc Jozefina1200gotovina 27.03.
38Bartuc Tibor1200gotovina 27.03.
39Stojek P. Kristina
40Milenković Željko3000gotovina
2800izv. br. 89/22.04.